Informatie-avond uitbreiding padelbanen - 22 juni

11 juni 2023


Beste leden,

Om te beginnen, superleuk en goed voor de vereniging om te zien dat er zoveel gepadeld wordt en ons ledenbestand al flink is uitgebreid!

Zoals aangekondigd tijdens de laatste ALV is vanuit de padelcommissie en het bestuur bekeken hoe de uitbreiding van de padelbanen te realiseren is. Hieruit is gebleken dat de enige mogelijke optie om het padelaanbod uit te breiden ten koste zal gaan van tennisbanen 3 en 4.

We vinden het binnen onze vereniging belangrijk om aan iedereen duidelijkheid te verschaffen en uitleg te geven over dit plan. Daarom organiseren we hiervoor een informatie-avond waarbij ruimte voor alle vragen over dit onderwerp zal zijn. Na deze toelichting zal er middels een nog te plannen ALV een besluit worden genomen over deze uitbreiding.

De informatie-avond zal plaatsvinden op donderdag 22 juni om 20.30u in ons clubhuis. Wij nodigen jullie graag uit om hierbij aanwezig te zijn. Dus mocht je vragen hebben, kom langs!

Met sportieve groet,

Padelcommissie VLTB 

Nieuwscategorieën